Úvod

Deutsch Polski Slovensky English

Vaše pozice: Home » Morava » Úvod

Úvod

Na těchto webových stránkách najde turista především fotografie - celkově webkatalog www.cdfoto.net nabízí ca 10.000 fotografií, k tomu základní informace o možnostech ubytování, občerstvení a stravování na Moravě, resp. i v okolních zemích a také informace o možnostech nakupování (včetně dárků a suvenýrů). Pro skupiny turistů nabízíme možnost rezervace ubytování a stravování v restauraci. Najdete zde také přehled známých památek na Moravě - Top 10 atrakcí. Také je možná dodávka CD  s více než 1000 fotografiemi z Brna a Moravy (viz ukázky jako fotoilustrácie této stránky), které Vám představí Moravu a umožní lépe organizovat Váš pobyt v této zemi.  Návrhy na prezentaci dalších firem orientovaných na cestovní ruch na těchto stránkách jsou vítány. Firmy se sídlem v chráněné oblasti světového dědictví UNESCO obdrží slevu 50%, což platí i pro firmy nabízející prostředí přátelské dětem, seniorům, bezbariérové nebo nekuřácké prostředí.

                                                                                                                      Ing. Peter Nemeček
 

Hledání v katalogu Cdfoto.net:
 

Sponzorované odkazy:

 

Naše video-tipy: Czech Republic UNESCO Heritage, Beer nation, Czech republic - beautiful country, Reklama na ČR, Lednice castle, Lednicko-Valtický areál

Hrad Špilberk v Brně

Valtice

Minaret v Lednicích Fontána v Lednicích
Doporučení webstránky přátelům

 

  


Všechna práva vyhrazena

Není povoleno použití fotografií na těchto stránkách pro obchodní účely. Při podobném záměru kontaktujte prosím za účelem dohodnutí podmínek autora Ing. Petra Nemečka, e-mail: ginko@r3.roburnet.sk , nebo Tel. / +00421-2-65312639. V případě potřeby mohu dodat některé fotografie v kvalitě SQ1:
1024 x 768 pixelů, resp. v kvalitě HQ: 2048 x 1536 pixelů. Vaše dotazy a připomínky jsou vítány
 

Copyright © 2004 GINKO PRO, Bratislava